کرج بلوار فهمیده پلاک ۴۴۵
info@cfms.ir
۰۲۶۳۲۷۱۶۴۹۱
تماس با ما

درباره ما

درباره‌ی گروه تهویه دمیرچی

این گروه  در سال 1360 به عنوان یکی از شرکت های طراحی، تولید و اجرای سیستمهای انتقال و هدایت هوای تهویه مطبوع آغاز به کار کرد و طی 40 سال گذشته موفق به اجرای بسیاری از پروژههای ملی از قبیل فرودگاه، بیمارستان،پالایشگاه و … گردیده است.
فعالیت این مجموعه در راستای تولید انواع دریچه‌های تهویه مطبوع، انواع کانال های صنعتی و ساختمانی، انواع هود (استیل،گالوانیزه والومینیومی) است . همچنین دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت، انواع دمپر و سایر محصولات هدایت هوا است.
امروزه محصولات تهویه دمیرچی که در جنسهای آلومینیوم، آهن و پلاستیک تولید می‌شوند، پاسخی مطمئن
به نیاز سازندگان ساختمان، صنعتگران و مصرف‌کنندگان عزیز محسوب می‌شود.
دسترسی مستقیم سازندگان مسکن به محصولات هدایت و کنترل هوا تاثیر بسزایی در کاهش قیمت تمام شده مسکن دارد و این مسئله با نگاه دقیق مدیران برای ارائه محصولات با کیفیت تر و حذف واسطه‌ها میسر می‌شود که این موضوع یکی از  دغدغه‌ها و اهداف تاسیس گروه تهویه دمیرچی از همان ابتدا تا به امروزه بوده است.

این گروه با بیش از 40 سال تجربه، افتخار دارد بار دیگر پیشتاز در ارائه محصولات نوین به مصرف‌کنندگان گرامی باشد و امکان دسترسی مهندسین، طراحان و شرکت های ساختمانی را به تنوع وسیع محصولات ساختمانی در زمینه تهویه مطبوع و هدایت هوا را به سادگی و از طریق وبسایت خود فراهم آورد. فروشگاه اینترنتی cfms.ir ، به عنوان اولین فروشگاه آنلاین تجهیزات انتقال و هدایت هوا، بهترین گزینه برای خرید اینترنتی انواع تجهیزات انتقال هوا از قبیل کانال ها، لوله های فلکسیبل، کانالهای پیش عایق و همچنین تجهیزات هدایت و کنترل هوا همچون انواع دمپرهای گرد و چهارگوش، دریچه تهویه و دریچه های بازدید می باشد.
امید است که افتخار  همکاری  با شما عزیزان برای این مجموعه میسر گردد.